STRONA GŁÓWNA

HISTORIA

CIEKAWE MIEJSCA

NOCLEG

GALERIA

 

 


 
NOCLEG

"NIEZABÔTKA"

 

Oferujemy wynajem domku rekreacyjnego usytuowanego w atrakcyjnym krajobrazowo miejscu, z którego rozpościera się widok na jezioro Rekowo w miejscowości - Łapalice. Nieopodal budowanego współcześnie a znanego już w całej Polsce, tzw. „Zamku w Łapalicach”.

Wokół spokój i cisza, kameralna zabudowa kilku domków letniskowych

To dobra baza wypadowa do wszelkiego rodzaju turystyki m.in. pieszych wędrówek, ścieżki rowerowe, spływy kajakowe (bardzo popularne tzw. Kółko Raduńskie), w pobliżu w odległości 100m - nauka jazdy konnej, przejażdżki bryczką, wypożyczalnia sprzętu wodnego. Ponadto można oddać się takim przyjemnościom jak wędkarstwu, sportom wodnym, grzybobraniu no i oczywiście grillowaniu. Niespełna 37 km od Gdańska, 4 km od Kartuz – miejscowości określanej mianem Stolicy Kaszub.


Wspaniałe walory krajobrazowe są też wdzięcznym tematem dla fotografów - zachęcamy do uwieczniania tych malowniczych zakątków.

Domek jest 5 osobowy, pomieszczenia rozmieszczone na trzech poziomach. (salon z kominkiem, aneks kuchenny, łazienka - kabina prysznic., pokoje sypialne)

 Na wyposażeniu

Łódź wiosłowa 2,5 m. x 1,25 m., TV-SAT, radiomagnetofon + CD, grill, Sofa rozkładana dwuosobowa, dwa łóżka dwuosobowe i jedno jednoosobowe – zapewniamy komplet pościeli. Kuchnia kompletnie wyposażona - lodówka, czajnik bezprzewodowy, kuchenka gazowa, kuchenka mikrofalowa 

Wynajem w sezonie letnim jest dokonywany w cyklu tygodniowym i zaczyna się od soboty od godz. 15:00 i kończy w soboty o godz. 11:00. Można zamawiać wielokrotność tygodnia.

 

 Cena wynajmu dotyczy CAŁEGO DOMKU

 

 Cena za domek wynosi w okresie

 lipiec – sierpień
220,00 zł / doba

 

poza sezonem

  cena 160 zł za dobę

 

 

opłata za psa 50 zł. - za cały pobyt.

 REGULAMIN

 

KONTAKT

e-mail look.for@wp.pl

tel. 694845244

Dokładamy wszelkich starań, aby spełniać Państwa oczekiwania - (stale wzbogacamy naszą ofertę) tym samym prosimy również o szanowanie udostępnionego mienia, aby mogło ono służyć nie tylko Państwu, ale również innym. Życzę więc, zadowolenia ze spędzonych chwil na Kaszubach, dobrej pogody i miłych wspomnień z pobytu. Do usłyszenia, do zobaczenia ....

 

 domek oraz okolice prezentują się następująco:

 

Wszystkie zdjęcia prezentowane na tej stronie chronione są prawem autorskim. Ich kopiowanie, wykorzystywanie i publikowanie bez zgody autora jest zabronione.